10 Pomysłów na zagospodarowanie terenu Twój ogród domowy


Kiedy właściciele domów znajdują się za tyle, aby uzyskać NOD zarejestrowane, jest to obecnie rekord publiczny. Możliwości wiele aspektów, które muszą pozostać budynki. Bez elektryczności niezwykle trudno jest się rozwijać.

Jakiś czas temu zasadziłem dwie rośliny z weglii w bocznym ogrodzie mojego domu. Jedna roślina jest różowa, a druga roślinna. Obie były dokładnie nie wielkości roślin, zakupione z tego samego przedszkola na szybkie. Oba były sadzone, nawadniane i nawożone dokładnie tak samo. Przeczytaj i, jeśli to możliwe, zrozum, dlaczego te informacje są istotne.

Rozpocznij malutką. Jeśli stworzysz odpowiednią rodzinę i zdobędziesz istniejący dom, możesz umieścić swoje potrzeby i mieć kilka tysięcy simoleonów. Potrzeby obejmują toaletę, łóżko, lodówkę, kanapę i półkę. Nawet jeśli umieścisz podstawowe liczniki i komputer, nadal będziesz mieć te niezbędne simoleony.

Gary Wayne Vernon, Junior urodził się 10 lipca 1970 roku w Columbus, Ohio. Muzyka zawsze była ważną częścią jego stylu życia. Chłopiec, który dorośnie, nazywał się Gary LeVox, a wokalista Rascal Flats dorastał z muzyką. W każdą sobotnią noc śpiewał hymny w domu swoich dziadków. Jego babka wierzyła, że ​​muzyka świecka – z wyjątkiem muzyki country – była dziełem Diabła. Jego kuzyn (i obecny kolega z zespołu Rascal Flatts) Jay DeMarcus grał na pianinie, babcia grał na łyżkach, dziadek grał na gitarze, a Gary LeVox grał.

Wybierz wiele różnych, które będą dobrze w twoim obszarze. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, aby kupić rośliny dla dzieci (sadzonki) z przedszkola okolicy lub sklepie ogrodowym. Możesz również zadzwonić do lokalnego Działu Rozszerzeń Spółdzielni (zwykle pod listą hrabstwa lub stanu w książce telefonicznej) i zdobyć eksperta w dziedzinie ogrodnictwa, który specjalizuje się w lokalnym pokoju na świecie.

Ciesz się architekturą: przy złej pogodzie zobacz ją od środka! Jest kilka budynków, po których człowiek może po prostu wejść i poczekać, aby zobaczyć wspaniałą architekturę. Wspomniałem już o galeriach. Spróbuj oddziału Royal Bank of Scotland przy 36 St Andrews Sq. Po prostu chodząc, korzystaj z wejścia, a także całkiem nieźle, idź korytarzem bankowym, by spojrzeć na niewiarygodny sufit. Inne wspaniałe sale bankowe, głównie bary i restauracje, idź i spójrz na Dome i Centotre, które są ogólnie na George St.

Najlepszym sposobem na zakup domu, aby dokonać zmiany, która przyniesie Ci korzyści teraz, dodatkowo przyszłych właścicieli lub najemców. Niedźwiedź zaplanował, że przyszli pasażerowie są mało prawdopodobne, aby instalator elektryczny miał takie same upodobania jak ty, więc rozważ rozwój domu w neutralnych stylach, które pozwolą komuś innemu na umieszczenie na nim swojej pieczęci w późniejszym terminie.

Przegapić, aby iść dalej. Jaki sens może mieć znalezienie tych wszystkich simoleonów, jeśli ich nie używasz? Jeśli nadal będziesz pracować dla ciebie i robić więcej simoleonów, prawdopodobnie dostaniesz się do tego gigantycznego domu na wzgórzu.