Kiedy sprzedajesz swój dom, czy sprzedajesz prywatnie (Fsbo) czy wynajmujesz agenta?


Nikt niczego nie przechowuje, bo to tylko gra; to prawdziwe pieniądze – to jest udawanie. Ogranicz swoją ekscytację, zanim spędzisz długi czas na jakimkolwiek wodospadzie. I odwrotnie, jeśli nie są dobrze rozmieszczone, twoje podwórko może wyglądać na pomieszane.

Więc ciężko pracowałeś przez cały rok, a potem nadszedł czas na podróż. Ale co, jeśli rzeczywiście jest ciasno, biorąc pod uwagę, dostaje, a tak naprawdę nie może sobie pozwolić, aby gdzieś zabrać? Staycation – wakacje w twoim rodzinnym mieście (lub gdzieś w pobliżu) – może być twoją jedyną opcją. Niestety, w przeszłości musiałem uciekać się do wszystkiego, co lubisz od częstotliwości wakacji, z powodu, eh, zaległych pożyczek. Po intensywnej stronie stałem się bardzo biegły podczas tego rodzaju wakacji, więc postanowiłem podzielić się z tobą moimi najlepszymi informacjami na temat stajni, drogi czytelniku strony.

Czy jest wystarczająco dużo miejsca na stoły kuchenne w ogrodzie? Zamiast układania stołu i czterech krzeseł na patio, możesz umieścić ławki i małe stoły w półcieniutkich miejscach w pobliżu wiciokrzewu lub wokół ziół?

Nie martw się, jeśli nie jesteś artystą. Sprawiają, że jest to tak łatwe, jak obraz na podstawie liczby. Po zakończeniu może nigdy naprawdę nie chce Picassa, a przynajmniej dobre.

Hej! Dlaczego nie pinata? Możesz kupić jeden niedrogi online, a następnie wysłać go do swojego domu. Następnie zamów pewną liczbę zwariowanych małych przyjęć, aby ją wypełnić. Zwisasz z liny i po prostu masz z zawiązanymi oczami ludzi, którzy próbują ją otworzyć, trzymając kawałek miotły. Nie używaj kij bejsbolowy, ponieważ jest zbyt ciężki i ktoś zostanie zraniony, jeśli zostanie trafiony lub ześlizgnie się z rzeczywistych własności.

Każdego listopada wszystkie Głodne Kobiety w Stanach Zjednoczonych biorą udział w głosowaniu – dla naszego następnego Prezydenta, członków Kongresu, a także wybranych obszarów. Osobiście mniej mnie interesuje KOGO, na który głosujesz, prawie tak samo jak głosujesz. Jest to szczególnie prawdziwe po przeczytaniu następujących informacji przez Jane Saks, dyrektora ds. Postępu w instytucji architektury i humanistyki w Los Angeles. Szczerze mówiąc nie miałem pojęcia, jak bardzo przeszli nasi następcy, aby dziewczęta w USA miały to, aby głosować.

Twoja branża nie jest twoimi rówieśnikami. Nie używają żargonu. Firma zasadniczo nie szuka produktów. Konsumenci szukają odpowiedzi. Właśnie dlatego wyglądają!

Jezus wie lepiej niż ktokolwiek inny, że wiosna do ziemskich rzeczy, całe życie jest jedną wielką grą monopolistyczną. On wie, że jak tylko gra w twoim życiu się skończy, wszystkie twoje domy, majątek i pieniądze pójdą „z powrotem do pudełka”. W rzeczywistości, oni wprowadzą cię do pudełka. Życie zawodowe jest krótkie, ale wieczność po prostu nie jest. Miej oczy na rzeczy powyżej.